שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


הדפסת חוברות וקטלוגים

לקבלת הצעת מחיר מהירה - לחץ כאן

לטעינת קובץ גרפי מוכן - לחץ כאןעיצוב והדפסת חוברות, קטלוגים וספרים


בית דפוס Print2go מציע חוברות, ספרים, קטלוגים ועיצוב גרפי אונליין במחיר ואיכות חסר תקדים! עיצוב חוברות והדפסת חוברות, קטלוגים ומגוון מוצרי פרסום בשלושה שלבים פשוטים בשילוח מהיר לכל יעד בארץ ובחו"ל. למחיר ולאיכות בבית דפוס Print2go אין מתחרים!


הדפסת קטלוגים והדפסת חוברות במדפסת דיגיטלית Xerox 1000

 עיצוב חוברות, הדפסת חוברות והדפסת קטלוגים הוא הליך מורכב אשר מצריך תכנון, מקצועיות וניסיון רב. אנו בדפוס Print2go מתמחים בשרותי עיצוב גרפי,  עימוד והדפסת חוברות וקטלוגים צבעוניים ואיכותיים. ברשותנו בלעדי וייחודי בארץ
מכונת Xerox-1000 להדפסה דיגיטלית של כל מוצרי הפרסום, הדפסת חוברות והדפסת קטלוגים בכל כמות משתנה על כל סוגי הנייר באיכות וברזולוציה שלא הייתה כמותה בענף הדפוס בכלל ובארץ בפרט. בחירת בית הדפוס Prin2go לעיצוב והדפסת חוברות וקטלוגים היא הבחירה הנכונה עבורכם! באמצעות המערכת שלנו לדפוס דיגיטלי אונליין, תוכלו לעצב ולהדפיס את החוברות והקטלוגים של החברה שלכם במספר שלבים פשוטים ובלחיצת כפתור אחד. עיצוב והדפסת חוברות וקטלוגים 24 שעות ביממה אונליין היישר מהבית או מבית העסק. 

הדפסת חוברות וקטלוגים אונליין

הדפסת חוברות וקטלוגים אונליין ופרסומם היא דרך שיווקית פופולרית להציג ולהפיץ את המותג, השירותים ומוצרי החברה שלכם לאלפי לקוחות קיימים וחדשים. חוברות וקטלוגים הם כלי חשוב במערך המיתוג של האירגון, ובשונה מפליירים הם מאפשרים לכם להכיל מידע נרחב על השירותים ומוצרי החברה. עיצוב גרפי ואיכות הדפסת החוברת או הקטלוג שאתם מציעים ללקוחותיכם מעידה על הסטנדרטים של המוצרים שאתם משווקים, ולכן יש להקפיד על איכות ורמת גימור גבוהה בהדפסת חוברות והדפסת קטלוגים.

בבית דפוס Print2go הדפסת מוצרי הפרסום בכלל וחוברות וקטלוגים בפרט נעשית על ידי מכונות לדפוס דיגיטלי מהמשוכללות בעולם להפקות דפוס ייחודיות ברזולוציה גבוהה. תהליך ההדפסה שומר על צבעי ביניים יוצאים מהכלל, טקסט חד, צבעים נטרליים טהורים, צללים מפורטים ועבוד תמונות מעולה. הדפסת חוברות וקטלוגים מתבצעת על גבי סוגי נייר שונים כגון: נייר נטול עץ, כרומו מט, כרומו מבריק ונייר אקולוגי לבחירה, במשקלים שונים ובמבחר גדלים עם אפשרויות גימור וסוגי כריכה שונים. עיצוב גרפי והדפסה איכותית של הדפוס הם הדבר החשוב ביותר בתהליך הדפסת החוברות והקטלוגים. עולם בתי הדפוס עבר תהפוכות רבות בשנים האחרונות, ובתי דפוס שהשקיעו ורכשו טכנולוגיות מתקדמות כמו בית הדפוס שלנו, הם אלו שיכולים להתחרות בענף הדפוס ולהפיק עבור לקוחותיהם חוברות וקטלוגים במחירים זולים על פני המתחרים.

חוברות וקטלוגים- סוגי כריכות

כריכה רכה על ידי הדבקה בחום- משמשת בעיקר בהפקת חוברות. ביצוע הכריכה הוא על ידי הדבקה בחום של נייר מודפס בצבע או בשחור/לבן.
כריכה קשה בהדבקה- מאפשרת הדפסת חוברות במהירות ובכמויות קטנות
כריכת ספירלה פלסטיק- היא סוג של כריכה "עממי" , המשמש בעיקר בהדפסת חוברות, הדפסת קטלוגים, כמחברות שונות ועוד
כריכת סיכות אמצע- הדפסת חוברות בכריכת סיכות אמצע החל מבודדים ועד כמות של 1000 ויותר
כריכת ספירלה מתכת-  היא שלב ביניים בין הפשטות שבכריכת ספירלה לבין ההידור שבכריכה קשה
כריכת חיבור וחיבור ניט- משמשת בהדפסת קטלוגים והדפסת חוברות בעלות מספר מצומצם של עמודים.


אנו בבית הדפוס מבטיחים איכות, אמינות ועמידה בלוחות זמנים תוך מתן יחס מקצועי ומענה מדויק לצרכים של כל אחד מלקוחותינו. אנו מתחייבים לשרות מהיר ושילוח לכל יעד בארץ ובחו"ל. ברשותנו מערך זמין 24 שעות ביממה במתן פתרון לכל מוצרי הדפוס מכל הסוגים ובכל כמות משתנה במחירים הזולים ביותר.

להצעת מחיר בחרו באפשרויות הדפסה הבאות (מומלץ להשתמש בדפדפן Explorer):

 


עמודים פנימיים
סוג הדפים
הסבר
נטול עץ
הסבר
כרומו מט
הסבר
כרומו מבריק
הסבר
נייר אקולוגי
משקל מרחבי
גודל הדפים
אופן ההדפסה
מספר עמודים


מספר עותקים :
סך הכל מחיר ב ₪ : לפני מע''מ כולל מע''מ