שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


הדפסת ספרים בזול

הדפסת ספרים במחירים זולים, הדפסת ספר בודד

ספרים מודפסים יכולים לשמש אותנו למטרות שונות ומגוונות: ספרי מתכונים, ספרי לימוד, ספרי קריאה ועוד. פרינט2גו מתמחה בעיצוב והדפסת ספרים מכל הסוגים ולכל מטרה שתהיה. אנו מספקים שירותי הדפסה של מוצרי דפוס ללקוחות עסקיים ופרטיים. ברשותנו ציוד ומיכון מהמתקדמים ביותר בשוק, המאפשרים להדפיס ספרים בצורה מהירה, איכותית ותוך הקפדה על גימורים מושלמים.

אצלנו תוכלו לעצב ולהדפיס כריכות לספרים מכל הסוגים!

תוכלו לבחור בכריכה המתאימה ביותר לספר שלכם, לעצבה ולהדפיסה. לבחירתכם היצע כריכות רחב לספר:
כריכה קשה ורכה, כריכה מודפסת לספר, כריכה עם אלמנטים מובלטים, הדפסה על גבי הכריכה ועוד.

 

כיצד מדפיסים ספרים?

באפשרותכם להטעין קובץ עם תכני הספר שלכם ולשלוח אותו ישירות אלינו למשרד, אנו נדאג להדפיס עבורכם ספר ברמת איכות הגבוהה ביותר תוך השקעה כספית מינימלית מצדכם. לרשותנו מיכון חדשני המאפשרת הדפסת ספרים איכותית במחיר זול יחסית ולקבל תמורה ענקית. כמו כן, תוכלו להגיע למשרדנו ולהיעזר בשירותי מעצבת גרפית מקצועית שלנו לעיצוב מקצועי של הספר שלכם. בתום תהליך העיצוב אנו נשלח את הקובץ שלכם להדפסה, אשר יודפס במהירות תוך שמירה על רמת איכות הגבוהה ביותר. אצלנו הדפסת ספרים מתבצעת תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ותוך דיוק מרבי.


כיצד להוזיל מחיר בהדפסת ספרים?

Print2go הינו דפוס דיגיטלי אשר משתמש בשיטות הדפסה מהמתקדמות והיעילות בשוק, מערב פחות גורמים אנושיים, מה שמפחית בצורה משמעותית את עלויות הייצור המתבטא במחיר הסופי הנמוך ללקוח. בשיטת הדפסה מסורתית, לוקחים בחשבון את שעות עבודה של העובד, יותר ידיים מעורבות בתהליך ההדפסה כיוון שמכונות הדפסה רגילות מצריכות שילוב של מספר עובדים במכונה אחת, תחזוקת מכונת הדפסה רגילה כרוכה בהוצאות גבוהות יותר, ויש צורך כל פעם לכוון מחדש את מכונת ההדפסה להזמנה חדשה. במכונת הדפסה דיגיטלית, אין צורך לכוון את המכונה, וניתן לשלוח קובץ דיגיטלי עם תכני הספר ישר מהמחשב לפסי הייצור של המכונה.


האם קיים קשר בין הדפסת ספרים במחיר זול יותר לאיכות הסופית?

לא. שיטת הדפסה דיגיטלית היא שיטה מתקדמת וידידותית לחברה. בזכות הפיצ`רים המתקדמים המשולבים בתוכה, היא מאפשרת הדפסה מהירה, אוטומטית ואיכותית של קבצים מהמדיה הדיגיטלית. נהפוך הוא, לשיטת הדפסה דיגיטלית יתרונות רבים ומותאמים יותר לחיים המודרניים של היום. אחד היתרונות הבולטים הינו צפייה בגרסת הדפסה סופית טרם שליחת הקובץ להדפסה. אפשרות זו מאפשרת תיקון מידי בעיצוב הספר ושיפורו מבחינת הנראות והאטרקטיביות, דבר שאינו אפשרי בשיטת הדפסה קלאסית. ספרים מודפסים בשיטה הדיגיטלית מתקבלים ברמת איכות גבוהה, בעלי חדוד ובהירות בצבעי ההדפסה, רמות גימורים מושלמים, בעלי מראה אטרקטיבי במיוחד וסגנון עיצובי מושלם.

אצלנו תוכלו להדפיס בשיטה הדיגיטלית מגוון רחב של מוצרים:הדפסת ספרים, חוברות, קטלוגים, ברושורים, אלבומים, מתכונים, ספרי מחזור, ספרי לימוד, ספרי זיכרון, פנקסים, מחברות, מפות ועוד. שילוב של טכנולוגיה מתקדמת, צוות מקצועי ומכוונות כלפי הלקוח מבטיח הפקת כל מוצרי דפוס במחירים הכי זולים וברמות איכות הגבוהות ביותר. אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!