שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


הזמנות לאירועים בזול

הזמנות לאירועים בזולהזמנות לאירועים בזול
יש לכם אירוע חשוב בפתח ואתם מתלבטים כיצד להכריז עליו?

לדעתנו, הזמנות לאירועים הן חלק חשוב ומהותי במהלך תכנון האירוע. בעבר כל ההזמנות סימלו והדגישו את מוסד הנישואין כמחווה דתית וביטאו זאת על ידי איורים צנועים. כיום, עם התפתחות עולם האירועים וכמובן עולם הדפוס, הזמנות לאירועים השתנו ועיצובם הפך להיות ביטוי אישי למארחי האירוע. כבר בהזמנה, האורחים שלכם יוכלו לחוש את אופי האירוע ולהבין מה הולך לצפות להם.


הזמנה קלאסית תרמוז על חתונה קלאסית, כמו שהזמנה משעשעת תרמוז על אירוע משעשע וכן הלאה. בכדי להשאיר טעם אישי בהזמנות שלכם, בית דפוס Print2go ממליץ על שיטה ייחודית וחדשנית של
עיצוב הזמנות לאירועים על ידי דפוס דיגיטלי שהוא דפוס אונליין. בית דפוס Print2go הוא בית דפוס בירושלים עם מוניטין של שנים רבות, אשר עובד עם טובי המוחות הגרפיים בארץ. לרשותכם פרוסות מאות הזמנות לבחירה, במגוון עיצובים, צבעים וסגנונות. כל שעליכם לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות של המצגת שהוכנה למענכם ולעצב לפי טעמכם האישי.


עיצוב הזמנות ידידותיות לסביבה

באתר תוכלו לעצב הזמנות לבר מצווה, הזמנות לחתונה, הזמנות לחינה,
הזמנות לבריתה אונליין ובחינם ולכל אירוע אחר במספר דקות ללא בעיה. בית דפוס Print2go דוגל באיכות הסביבה ומציע לכם להשתמש בנייר ממוחזר בכדי לשמור על סביבה ירוקה. בית דפוס דיגיטלי עובד עם המדפסות האיכותיות ביותר, בעלות סטנדרטים גבוהים של איכות ויוקרה. כל החומרים והצבעים הם ידידותיים לסביבה, לא רעילים ולא מזיקים. בכדי לעצב עבורכם הזמנות לאירועים ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו עובדים עם מדפסת דיגיטלית ייחודית לבית הדפוס בשם Xerox1000 לתמונה חדה יותר, צבעים ברורים ועיבוד יוצא מין הכלל.


הזמנות לאירועים-האיכות מדברת בעד עצמה


בית דפוס Print2go מתחייב לאיכות הכי גבוהה במחיר הכי נמוך, דפוס בעיצוב אישי אונליין תוך יום עסקים אחד בלבד. הגיע הזמן לצאת מהקופסה ולהוכיח לאורחים שלכם כי אתם לא מרובעים. זה הזמן לחדש, להתפתח ולקחת חלק בתכנון האירוע שלכם באופן משמעותי. בית דפוס Print2go  מתמחה בעיצוב אונליין במגוון גדול של מוצרי דפוס כגון: גלויות, פוסטרים, פליירים, מעטפות, חותמות, פנקסים, כרטיסי ביקור, הדפסה על גבי דיסק ועוד. בית דפוס Print2go, האיכות
כן קובעת!