שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


סביבה ירוקה-מוצרי נייר ממוחזר


סביבה ירוקה-נייר ממוחזר להדפסה

בית דפוס דיגיטלי Print2go עושה מאמצים רבים לשמירה על איכות הסביבה.  במהלך עבודות הדפוס השונות נאספים שאריות הנייר ומועברים לתהליכי המחזור של בית הדפוס, ובכך אנו מציעים לקהל לקוחותינו הדפסה של כל מוצרי הדפוס על גבי ניירות ממוחזרים.
כרטיסי ביקור, הזמנות לחתונה, הזמנות לאירועים, פנקסים, חשבוניות, כרטיסי ברכה הם רק חלק ממגוון רחב של מוצרי דפוס שבית הדפוס בירושלים מפיק על גבי ניירות אקולוגים מסוגים שונים בגדלים שונים,
לחץ כאן ותוכל גם אתה להתחיל לעצב ולהדפיס דפוס בסביבה ירוקה. 

בבית דפוס דיגיטלי Print2go אנו עובדים עם מדפסות בסטנדרטים גבוהים כגון- Xerox1000 מהמובילה כיום בתחום המדפסות בהקשר האקולוגי בכך שהצבעים והחומרים הינם ידידותיים לסביבה. Xerox1000 הינה מדפסת דיגיטלית חדישה וייחודית לבית דפוס Print2go המאפשרת לנו להציע לקהל לקוחותינו הדפסות דיגיטליות באיכות מעולה עם אפשרות ללקה סלקיטיבית למראה דפוס חד, עם צבעי ביניים יוצאים מהכלל ועיבוד תמונה מעולה.

אנו בבית דפוס בירושלים מקפידים על החזקת מלאי מגוון של ניירות ממוחזרים מסוגים שונים בגדלים שונים, ומזמינים אתכם להתרשם מהמבחר הגדול ולהתאים את סוג הנייר להדפסה שלכם. הטבלה בהמשך העמוד מראה סוגים של ניירות שונים ממוחזרים ומיוחדים הקיימים בבית דפוס דיגיטלי Print2go.
 

                                 

סביבה ירוקה-מוצרי נייר ממוחזר