שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


עיצוב והדפסת קטלוגים

עיצוב והדפסת קטלוגים בזולהדפסת קטלוגים, קטלוגים מעוצבים

מחפשים עיצוב מקצועי והדפסת קטלוגים על נייר משובח בזול? הגעתם למקום הנכון! ברשותנו ציוד הדפסה מהמתקדמים בעולם, בעזרת הטכנולוגיות שברשותנו והציוד המתקדם, ביכולתנו לבצע כל פרוייקט דפוס מורכב ככול שיהיה ולבצעו בצורה איכותית, מקצועית, מהירה ובמחירים ללא תחרות!

קטלוגים מודפסים הם אמצעי מצוין לקיבוץ וארגון מידע במקום אחד והם שימושיים מאוד בתחומים רבים כגון פרסום, קידום מכירות, מסחר ועוד. קטלוגים המיועדים להצגת מוצר או שירות, כולל יותר מידע ופרטים שמלווה בתמונות ותרשימים. הצגת מידע עשיר נועד לשכנע את המעיין בקטלוג, כי יש לו צורך במוצר או בשירות בו הוא צופה. הדפסת קטלוג מסחרי מתבצע על נייר משובח, שימוש בצבעים איכותיים שאינם דוהים במהרה.

עיצוב קטלוג בקלות ובנוחות

קטלוג מעוצב משמש כלי פרסומי ושיווקי יעיל. עיצוב מקצועי של הקטלוג ידע לפנות למעיין בו ולשכנע אותו בצריכת המוצר או השירות אותו מציעה החברה. לכן קיימת חשיבות גבוהה לעצב קטלוג מכל סוג אצל מעצבת גרפית מקצועית המתמחה בשירותי עיצוב קטלוגים. כמו כן, הדפסת קטלוג על נייר איכותי בבית דפוס שיוכל לתת מענה מיטבי לכל צורכי הלקוח, בעל חשיבות עליונה גם הוא.

לאחר קבלת החלטה כי פניה של חברתכם מיועדות לכיוון הפקת קטלוג מקצועי לקהל היעד שלכם, לצורכי פרסום, שיווק, קידום מכירות, חשיפה ועוד, אתם מוזמנים להגיע למשרדנו ואנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. אנו בעלי ניסיון רב במתן שירותי עיצוב מקצועיים והדפסה באיכות הגבוהה ביותר של קטלוגים מכל סוג. אנו מדפיסים קטלוגים בכל כמות ונותנים מענה הן ללקוחות עסקיים גדולים ברמה הגלובלית, והן ללקוחות פרטיים קטנים המעוניינים להדפיס כמות קטנה של קטלוגים. נוכל להדפיס עבורכם קטלוג לדוגמה, ובמידת הצורך טרם הדפסה המונית של קטלוגים לבצע שינויים עיצוביים בקטלוג.

קטלוג מוצרים איכותי

אנשי מכירות ומנהלי שיווק חייבים בקטלוג מוצרים איכותי, ברור ושיכיל את כל המידע הדרוש. חשוב מאוד לארגן את המידע בקטלוג בצורה נכונה ומקצועית, דבר אשר יקדם ויסייע בתהליך המכירה. עיצוב קטלוג מצריך חשיבה מוקדמת עד לפרטים הקטנים. האם קטלוג מוצרים מיועד לסוכן או לקהל הרחב? האם קיימות ברשותכם תמונות מוצרים לקטלוג והאם התמונות באיכות טובה? האם קיים ברשותכם מידע על כמות המוצרים הסופיים שיוצגו בקטלוג? האם הטקסט מוכן, עובד ונוסח בצורה מקצועית ושיווקית? חשוב מאוד להיאזר בתשובות ובחומרים שהוזכרו טרם ההגשה למשימת עיצוב הקטלוג. קטלוג מעוצב ומודפס מהווה אמצעי קידום ומכירות חשוב בחברה. הרבה מאמצים ומחשבות מושקעים לעיצוב והפקת קטלוג מקצועי ואיכותי. קטלוגים מעוצבים הם כלי חשוב במערך המיתוג של החברה ומטרת הקטלוגים היא להציג ולהפיץ את השירותים ומוצרים של החברה. קטלוג מעוצב בצורה מקצועית יבצע את מלאכת המיתוג, קידום מכירות, פרסום וכל מטרה אחרת שקבעה לעצמה החברה. דפוס דיגיטלי מקצועי פרינט2גו מספק שירותי עיצוב גרפי מקצועיים ללקוחות המוסדיים, עסקיים ופרטיים.

הדפסת קטלוגים בבית דפוס דיגיטלי

הדפסת חוברות וקטלוגים נעשית על גבי סוגי נייר שונים: נייר כרומו, נייר נטול עץ, נייר ממוחזר או קרטון ועוד. ניתן לבחור סוגי גימורים מותאמים לקטלוג, סוג הכריכה לקטלוג וכן כמות קטלוגים להדפסה. מחיר להדפסת קטלוגים משתנה ומושפע ממשתנים רבים כמו כמות הקטלוגים להדפסה, סוג הנייר, סוג הגימור ועוד. אנו מדפיסים קטלוגים מכל הסוגים ובכל כמות בתוך יום עסקים אחד (24 שעות). הזמינו את הקטלוגים היום, ותוכלו לקבל אותם כבר יום למחרת!