שלום  אורח |  התחבר

עגלת הקניות שלי   (0) פריטים - 0.00 ₪


הזמנות לאירועים » חתונה

הזמנות לאירועים

 

 מעוניינים להדפיס לאירועים? רוצים לקבל מידע נוסף?


התקשרו  03-6918484

 

  הזמנות לחתונה בשקל

מתחתנים? שיהיה במזל טוב! ההכנות ליום החשוב והמרגש בחייכם וודאי גוזלות מכם זמן רב ואף עלולות ליצור דאגות ומתח. התייחסות לפרטים מקטן עד גדול וחשיבה על כל ההיבטים הכרוכים בהפקה מושלמת לחתונה שלכם דורשת השקעה רבה, ולכן פתרונות משתלמים ואיכותיים אשר עשויים לחסוך לכם זמן ומאמץ, הינם חיוניים להקלה על העומס בעת ארגון החתונה. הזמנות לחתונה בשקל הינן פתרון זול ונוח אשר יאפשר לכם לבחור את עיצוב ההזמנה באופן אישי בהתאם לטעמכם וכל זאת בעלות של שקל אחד להזמנה! ללא צורך בצמצום הזמנות וללא הוצאות גבוהות, תוכלו ליהנות משלל אפשרויות דפוס מתקדמות אשר יהפכו את ההזמנה שלכם למושקעת ומושלמת.

שלל עיצובים בשיטות הדפסה איכותיות ומתקדמות

הזמנות לחתונה מהוות מסורת של ממש, כל הזוגות שנישאו מכירים את הזמן שיש להשקיע ברשימת המוזמנים וכמובן שהרצון להיות מקוריים משותף לכולם. הזמנות לחתונה בשקל, מבוססות ומשלבות טכנולוגיות חדשניות המאפשרות קבלת תוצאות מרהיבות וכל זאת בהשקעה של שקל אחד בלבד להזמנה. בתי הדפוס בימינו הינם דיגיטליים ומציעים מבחר רחב של אפשרויות בשלל סגנונות עיצוביים. כך תוכלו לבחור כל פרט ופרט בהזמנה שלכם החל מסוג הנייר, דרך שיטת ההדפסה ועד גודל ההזמנות, כמותן ועיצובן. PRINT2GO הינו בית דפוס דיגיטלי מוביל וחדשני אשר יבטיח לכם הדפסה איכותית וכן מגוון מוצרים נלווים כגון חותמות, מדבקות, מעטפות ועוד.

כי לרושם ראשוני אין תחליף...

הזמנות לחתונה בשקל יוצרות את החיבור והרושם הראשוניים של המוזמנים לגבי האירוע. בהשקעה פעוטה, תוכלו ליהנות מהזמנות מרשימות ואיכותיות אשר ייקלו עליכם בניהול התקציב לאירוע וכל זאת כאשר אתם סמוכים ובטוחים כי יש בידכם מענה מקצועי מבעוד מועד כחלק מההכנות לחתונה. PRINT2GO מציעה הזמנות המתוכננות ומעוצבות גם בעזרת מערכות עיצוב גרפיות אינטרנטיות ומבטיחה לכם שירות מצוין ויחס אישי לכל לקוח.